Історія Шана-М

Компанія «ШАнА-М» - це команда молодих енергійних людей, яких об'єднали спільна робота і спільна ідея - створювати нові, більш високі стандарти на ринку металопластикових конструкцій. 
Наш колектив - це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом у даній області, це професійні менеджери, які в змозі дати відповіді на найскладніші питання, це люди, які розуміють, що таке бездоганний сервіс і здійснюють його кожен робочий день. Ми вкладаємо душу в нашу справу, ми прагнемо донести кінцевому споживачеві тільки якісний товар і якісну послугу. І нам це вдається, бо негласний девіз «ШАнА-М» - «Робити краще інших, робити якісно, ​​робити з серцем». 
Завод металопластикових конструкцій «ШАнА-М» був відкритий навесні 2006 року в місті Вінниця. У 2008 році, через два роки плідної роботи, з метою розширення асортименту і зміцнення своїх позицій на ринку збуту «ШАнА-М» почала виробляти металопластикові двері з накладками МДФ. 
З самого початку роботи підприємства керівництво вирішило співпрацювати з респектабельними компаніями-виробниками ПВХ-профілю та фурнітури, компаніями які цінують своїх партнерів і своїх клієнтів. Сьогодні наші постачальники сировини і комплектуючих - компанія Miroplast (WDS) і GU (Gretch-Unitas). 
Виробництво металопластикових конструкцій на нашому заводі здійснюється на високоточному обладнанні. Кожен етап процесу виготовлення конструкцій проходить ретельний контроль якості, забезпечує стабільну відповідність стандартам продукції. 
Наші конструкції відомі українському споживачеві своєю надійністю в експлуатації, екологічністю і довговічністю. Для того, щоб бути ближче до замовника, ми постійно збільшуємо коло наших дилерів та роздрібну мережу «Вікна-ШАнА-М». У Вінниці - це наші магазини, в інших областях - це фірмові торгові точки, розташовані завдяки нашим ексклюзивним дилерам. Висококваліфіковані фахівці роблять покупку вікон і дверей на подив приємною і простий, тому ряд наших вдячних замовників постійно зростає.

Спасибо! Ваш запрос отправлен!

Визвата замірника

Расчет стоимости

Заказать обратный звонок

Заказать

У вас появился вопрос? Пожалуйста, задайте его в сообщении.